Przejdź do treści

Weź udział w konkursie fotograficznym #KadryMazowsza!

  Dla wszystkich, którzy łączą miłość do kina i telewizji z fascynacją wspaniałym regionem Mazowsza, a do tego lubią robić zdjęcia i dzielić się nimi na Instagramie, przygotowaliśmy konkurs filmowo-serialowo-turystyczno-fotograficzny.

  Warszawa to zdecydowanie największy plan filmowy w Polsce, którego charakterystyczne miejsca z łatwością da się rozpoznać zarówno w legendarnych produkcjach, takich jak „Miś”, „Pianista”, „Kiler”, „Rewers”, „W ciemności” czy „Czterdziestolatek”, jak i w najnowszych serialach platform streamingowych, do których należą m.in. „Warszawianka” czy „Kiedy ślub?”. Ale czy wiedzieliście o tym, że „Rejs” był kręcony nad Zalewem Zegrzyńskim? „Przedwiośnie” w Muzeum Wsi Radomskiej? „Stawka większa niż życie” w Płocku? „Sztos” w Pułtusku, „Wiedźmin” w Czersku, a „Infamia” w Żyrardowie?

  Sprawdzić to możecie już od kilku lat, dzięki fantastycznemu przewodnikowi „Mazowsze na filmowo” oraz szlakowi o tej samej nazwie, który prowadzi przez ponad 20 mazowieckich miejscowości. Teraz – możecie to też udokumentować, podzielić się swoimi odkryciami na Instagramie i… wygrać INSTAXA mini 12, biorąc udział w konkursie #KadryMazowsza.

  #KadryMazowsza – jak wziąć udział?

  1. Wybierz się do jednej z mazowieckich lokacji filmowych lub serialowych.

  2. Weź ze sobą fotos z filmu lub serialu, który był tam kręcony.

  3. Uchwyć kadr z filmu na swojej fotografii (tak, jak zaprezentowano na głównej grafice*).

  4. Opublikuj zdjęcie na Instagramie z hasztagiem #KadryMazowsza, w poście oznaczając @freedomfilmfestival.pl i @mazowsze.serce.polski jako organizatorów konkursu.

  W konkursie nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe. Czas na publikację zdjęć macie do 30 czerwca 2024 r. Wygrywa ten post, który do 8 lipca 2024 zdobędzie najwięcej polubień. Szczegóły w regulaminie:

  Inspiracji możecie szukać we wspomnianym przewodniku „Mazowsze na filmowo”, a także w Oficjalnym Serwisie Turystycznym Mazowsza.

  Powodzenia!


  Głównym organizatorem FREEDOM Film Festival jest Stowarzyszenie FILMFORUM.

  Partnerem strategicznym wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Projekt współfinansuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.

  Sponsorami wydarzenia są Audi Select :plus Radom i Triumph Motorcycles Polska.

  Partnerami wydarzenia są: Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu oraz PaTaThai – Radom.

  *kadr pochodzi z serialu „Warszawianka” (reż. Jacek Borcuch) platformy SkyShowtime